• Закарпатська обл., с. Солочин, ур. "Біласовиця", 270/270а

Новий рік у готелі «Ельдорадо» в Сваляві: подаруйте собі особливе свято

Новий рік у готелі «Ельдорадо»: подаруйте собі особливе свято

Бажаєте зустріти Новий рік в Сваляві з близькими та рідними людьми в Карпатах і зануритися в атмосферу зимової казки? Запрошуємо в «Ельдорадо»!

Шукаєте де можна зустріти Новий рік на Закарпатті?

Ми пропонуємо незабутній новорічний відпочинок в Закарпатті 2023 у затишних дерев’яних котеджах серед засніжених сосен або номерах готелю з автентичним карпатським інтер’єром. Мальовнича краса засніжених гір і цілюще свіже повітря подарують вам справжній релакс. 

відпочинок в Закарпатті на Новий рік

На новорічном відпочинку в Закарпатті ви матимете чудову нагоду поєднати спокійне дозвілля з екстремальними розвагами та активними видами спорту для всієї родини:

  • відвідати ковзанку, що знаходиться поруч з нашим готелем;
  • злетіти з гірки на санчатах;
  • покататися на лижах і сноубордах, адже поряд — на відстані 2 км — знаходиться гірськолижний підіймач.

Після веселих «покатушок» та отриманого заряду енергії на вас чекає відпочинок. Обов’язково спробуйте страви закарпатської кухні в нашому ресторані, зіграйте партію в більярд, відвідайте лазню або влаштуйте барбекю на території готелю.

А якщо ви бажаєте взяти участь у новорічній вечірці — у вас є така можливість. Поруч з нашим готелем знаходиться санаторій «Квітка полонини», що пропонує два варіанти зустрічі Нового року: в банкетному залі або на відкритому повітрі. На відпочиноку в Сваляві на новорічні свята вас чекають святкова програма, запальні танці та розваги.

Відпочинок в Сваляві на Різдво та Новий рік 2023 

Запрошуємо на відпочинок в Сваляві на Різдво та Новий рік 2023 до готелю «Ельдорадо»! Екологічно чиста місцевість, цілющі мінеральні води, активний зимовий відпочинок — все це допоможе вам відновити сили та гармонію.