• Закарпатська обл., с. Солочин, ур. "Біласовиця", 270/270а

Літній відпочинок в Сваляві

Літній відпочинок в Сваляві

Відомий бальнеологічний курорт Свалява розташований у Закарпатській області України.

літній відпочинок на ЗакарпаттіВеличні гори та ліси, чисте повітря та понад сотні джерел з цілющою мінеральною водою і доступні ціни зробили курорт улюбленим місцем для відпочинку й оздоровлення українців і закордонних гостей.

Курорт розташований на місці злиття двох кришталево чистих гірських річок – Латориці та Свалявки. Це місце ніби спеціально створене, щоб відпочивати душею і тілом від повсякденних турбот.

Саме місто знаходиться в мальовничій долині біля самого підніжжя гори Крихай.

Особливості літнього відпочинку в Сваляві

До Сваляви влітку їдуть, аби помилуватись зеленими Карпатами, подихати чистим повітрям та оздоровитися. Мінеральна вода Сваляви завдяки наявності гідрокарбонатних та натрієвих сполук надзвичайно корисна для покращення роботи органів травлення. Відвідати Сваляву рекомендовано тим, у кого є захворювання шлунково-кишкового тракту, надлишкова вага чи діабет. До того ж, гідрокарбонатні мінеральні води в якості буферних розчинів позитивно впливають на кислотно-лужний стан організму.

Крім оздоровлення, в Сваляві також можна відвідати такі місцеві пам’ятки, як Михайлівська церква, Свято-Троїце-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир та Свалявський меморіальний комплекс. А поціновувачі природної краси можуть помилуватись Синім Озером вода якого має цілющі властивості. Ще одна особливість Сваляви – оголені гірські породи синього кольору, що сформувались ще до льодовикового періоду.

Комфортний літній відпочинок в "Ельдорадо" 

Якість відпочинку залежить не лише від природних ресурсів, а й від рівня сервісу в готелі.

туристична карта в СвалявіЩоб отримати від поїздки максимум задоволення, відвідайте базу відпочинку "Ельдорадо". Нашим гостям ми пропонуємо проживання в екологічних дерев'яних котеджах з терасами та зручних номерах у корпусах комфортабельного готелю.

Відпочивальники можуть відвідати лазню з ефірними оліями, влаштувати барбекю чи поплавати в басейні. Поруч із базою є мальовничий ліс та річка. 

За бажанням адміністратори готелю допоможуть організувати екскурсію найкрасивішими куточками Закарпаття чи до Угорщини.