База відпочинку ЕЛЬДОРАДО
Закарпатська обл., Свалявський р-н,
с. Солочин, ур. "Біласовиця", 270/270а

hotel_eldorado@ukr.net

 

Корисні статті

Готелі Сваляви

Свалява – це популярний курорт у Закарпатському регіоні, відомий своїми мінеральними водами та чудовою природою. Готелі Сваляви пропонують оздоровчий та активний відпочинок. Одним із кращих готелів поблизу Сваляви є база відпочину “Ельдорадо”.

Детальніше

 

Відпочинок у Солочині

Усе більше українців подорожують рідною країною, відкриваючи для себе її красу та рекреаційні багатства. Одним із найпопулярніших туристичних та оздоровчих напрямків завжди був Закарпатський регіон. Саме тут, серед приголомшливо прекрасних пейзажів, знаходиться найбільша кількість мінеральних джерел України. Усього їх понад 300, і майже третина з них сконцентрована у Свалявському районі.

Детальніше

 

Відпочинок у Сваляві

Відпочинок у Сваляві поверне Вам здоров’я, силу та гарний настрій! Свалява – це районний центр на Закарпатті, відомий своїми цілющими мінеральними водами. Природних мінеральних джерел тут майже сотня! Вода за хімічним складом наближена до Боржомі та Віші, у фасованому вигляді відома як “Поляна Квасова”, “Свалява” та ін. Приїжджають до Сваляви на лікування не лише з усієї України, а й інших країн.

Детальніше

 

Літній відпочинок в Сваляві

Відомий бальнеологічний курорт Свалява розташований у Закарпатській області України. Величні гори та ліси, чисте повітря та понад сотні джерел з цілющою мінеральною водою і доступні ціни зробили курорт улюбленим місцем для відпочинку й оздоровлення українців і закордонних гостей.

Детальніше

 

Відпочинок в Сваляві взимку

Краса зимової Сваляви кожного року ніби магнітом притягує відпочиваючих. І не дивно, адже зима в Закарпатті – це приємні ціни, захоплюючі екскурсії, катання на санях, лижах та сноубордах, можливість на власні очі побачити та взяти участь у традиційному святкуванні Різдва, Нового року і Водохреща.

Детальніше

  

Забронювати онлайн
Заїзд :
Виїзд :
.


 


Закарпатська обл.
Свалявський р-н, с. Солочин,
ур. "Біласовиця", 270/270а


тел./факс: +38 (03133) 3-25-45
моб.тел: +38 (050) 171-77-43;
+38 (097) 476-30-01


hotel_eldorado@ukr.net